איך עושים מגנטים לאירועים?


 איך מתבצע תהליך ייצור של מגנטים לאירועים באירוע?
 איזה ציוד צריך כדי להפיק מגנט איכותי? 
 מדוע חשוב לבחור צלם מגנטים לאירועים שהנו מיומן ומקצועי? 
 היכן אוכל למצוא לצלם מומלץ שיספק את המגנטים לאורחים באיכות ובפרק זמן קצר?

הם משמשים כמזכרת מושלמת לאורחים באירוע, הם מהווים אטרקציה מרכזית, הם יוצרים עניין וציפייה מתמדת והיום ללא ספק כבר אי אפשר לקיים אירוע בלעדיהם. במה מדובר אתם שואלים? מגנטים לאירועים, כמובן. רובכם וודאי מצאתם את עצמכם לא פעם מחכים ליד לוח המגנטים באירוע כדי לחפש מגנטים בהם הנכם מופיעים. אך האם שאלתם את עצמכם אי פעם כיצד מייצרים מגנטים לאירועים בפועל ואיזה ציוד צריך?

 

כל השלבים, מתמונה למגנט

כדי להפיק מגנטים לאירועים יש צורך בצלם מגנטים לאירועים מנוסה, המחזיק בכל הכלים ובהכרות עם השלבים השונים, היות ורק צלם מקצועי יוכל לעבור בין האורחים, לתעד את הרגעים הכי יפים ולפתח את התמונות בו במקום לכדי מגנט איכותי ועמיד לאורך זמן – והכל במהירות מקסימלית שתעמוד בציפיות שלכם. 
תהליך ייצור מגנטים לאירועים כולל כמה שלבים עיקריים והם:
 צילום התמונה
 הדפסת המגנטים על נייר פוטו
 למינציה על נייר הפוטו, הכולל את התמונות
 לאחר הלמינציה – הדבקת הדף עם התמונות על דף מגנטי
 חיתוך המגנטים באמצעות גיליוטינה
 הדבקת המגנטים על הלוח
 וחוזר חלילה

מה הציוד הנדרש להפקת מגנטים לאירועים?

על מנת להפיק מגנטים לאירועים במהירות ומקצועיות תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת חשוב לוודא בעת בחירת צלם מגנטים לאירועים כי מלבד הניסיון המקצועי, הצלם עובד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ושבבעלותו כל הציוד הדרוש כדי לעמוד באחת המשימות החשובות ביותר באירוע שלכם והיא – צילום מגנטים. הציוד הנדרש להפקת מגנטים לאירועים כולל בין היתר דף פוטו בעובי הנכון, מארז למינציה, דף מגנט בגודל A4, ראשי דיו, מחשב נייד בעל תוכנה להכנת מגנטים, מצלמה דיגיטלית מקצועית, מדפסת פוטו איכותית 5 ראשים, לוח מגנטי וגיליוטינה וכמובן – כל הציוד שבעולם לא יעזור אם הצלם אינו בעל נסיון וידע מקצועיים בתחום הפקת המגנטים כך שישמרו לזמן ארוך ויזכירו לכולם את האירוע המיוחד שלכם.

צלם מגנטים לאירועים – כיצד הבחירה הנכונה תשפיע על הצלחת האירוע שלנו?

צלם מגנטים לאירועים בעל ציוד מתקדם טכנולוגית וניסיון מקצועי יפיק עבורכם מגנטים לאירועים ברמה גבוהה, שלא ידהו או יקרעו וישמרו על איכותם למשך שנים ארוכות, כך יוכלו לשמש כמזכרת אידיאלית מיומכם המרגש. לכן, כאשר אתם עורכים אירוע אל תתפשרו על הנושא ופנו רק לצלם מגנטים לאירועים שהינו מקצועי ומנוסה בתחומו.

לפרטים והזמנה חייגו עכשיו!

צרו קשר עוד היום עם חברת יו מגנט להצעת מחיר משתלמת במיוחד

08-6432780

שיתוף:

איך עושים מגנטים לאירועים?
Call Now Button