מה זה פולארויד?

נתחיל בכך שפולארויד זה שם חברה, חברה של מצלמות אשר ייצרה דור חדש של מצלמות הצוידות במדפסת קטנה אשר מדפיסה את התמונה ומוציאה אותה מהמצלמה מייד לאחר הצילום, התמונה שיצאה היתה מצוידת במסגרת לבנה מסביב ופס לבן רחב מלמטה.
המצלמה הזו סחפה את העולם ועם עיצוב התמונה המקורי והמיוחד שלה נשארה עד היום אטרקציה מושכת לעין.
גם היום ניתן למצוא מצלמות פולארויד חדשות, ניתן לומר כי מצלמות אלו הן מצלמות הפיתוח המיידי הטובות ביותר אך עדיין מדובר במצלמות שאינן איכותיות מספיק על מנת לשמש כמצלמה לצילום באירועים ופיתוח מיידי לאורחים.
לכן חשוב להבין, כאשר מדובר על מגנטים פולארויד לא מדובר על צילום במצלמת פולארויד אלה מדובר על מגנטים בעיצוב פולארויד בלבד ולא בשימוש במצלמת פולארויד מצלמות אלו הן לא מצלמות דיגיטליות ולכן לא ניתן לחברן למערכות על מנת להדפיס מגנטים, אל תטעו.

אז מה זה מגנטים פולארויד?

מגנטים פולארויד הם מגנטים עם טוויסט, מיוחדים יותר ומעניינים יותר, בסגנון הרטרו, המגנטים הם אותם המגנטים אך בעיצוב הרטרו של חברת פולארויד מעוצבים עם מסגרת לבנה מסביב דמוי הפולארויד המקורי.
מדובר באותה שיטת צילום ובאותם החומרים הרגילים של המגנטים אך בעיצוב שונה של התמונה והמסגרת.
נציין כי תהליך הכנת מגנטים פולארויד הינו תהליך זהה לגמרי להכנת מגנטים לאירועיםרגילים, מדובר על אותם החומרים ועל אותו סדר הייצור ומדובר בעצם רק על עיצוב מסגרת שונה מהרגיל.
במגנטים פולארויד ניתן לבחור בגימור למינציה (מבריק) או בגימור מט, שימו לב כי הגימור המבריק מקנה למגנט תוספת שכבה נוספת של חיפוי ושומר על המגנט למשך זמן רב יותר ומבטיח לנו מגנטים איכותיים.

 

מגנטים פולארויד בגדלים שונים

תמונות פולארויד המקוריות היו תמונות גדולות יותר ומרובעות יותר בשונה ממגנטים רגילים שהינם מלבניים, לכן יש אפשרות לבחירת גדלים שונים.
יש אפשרות לבחירת מגנטים מרובעים או מגנטים מעט גדולים יותר, שימו לב כי בהתאם לגודל המגנטים עלות החומר משתנה וגדלה ולכן המחיר משתנה בהתאם.

 

שווה לעשות מגנטים פולארויד לאירוע שלי?

אם תרצו עבור האירוע שלכם משהו מיוחד שונה ובאווירת הרטרו האופנתית של השנים האחרונות אנו נמליץ לכם שכן, לבחור בעיצוב הפולארויד עבור המגנטים לאירוע שלכם כיום כאשר כמעט בכל אירוע יש מגנטים לאירועים חשוב להיות מיוחדים, חשוב לדאוג לספק לאורחים שלכם מזכרת מיוחדת ושונה משאר המזכרות שיש להם מאירועים אחרים.
שיזכרו את האירוע שלכם בזכות הייחוד שהבאתם אליו, מגנטים פולארויד אכן עושים את השילוב המיוחל עבורכם.

 

והמחיר?

שלא יעבדו עליכם, מגנטים פולארויד הם מגנטים רגילים לכל דבר ועניין, תהליך הייצור הוא תהליך זהה לייצור של מגנטים רגילים ובמידה ותדרשו את הגדול הרגיל של המגנט גם החומר המשומש לתהליך הוא זהה למגנטים רגילים לכן אין סיבה לשלם על מגנטים פולארויד יותר!
המחיר הוא אותו מחיר של מגנטים רגילים, אלה אם כן מדובר על גודל מגנט שונה ועל כך יש להוסיף את מחיר החומרים הנוספים הדרושים לייצור.

 

ואיך בוחרים?

כאשר מבחר החברות המציעות שירות מגנטים פולארויד הוא כל כך גדול יש לשים לב למספר כללים ולבדוק מספר דברים, יש לבדוק את וותק החברה בשוק אם מדובר בחברה וותיקה כך יש להניח כי מדובר בחברה מקצועית אשר לקוחותיה מעידים עליה כך, צפו בהמלצות הלקוחות על החברה ובקשו לשמוע על תהליך ייצור המגנטים שלהם, וודאו כי ישנה אפשרות לניילוץ של המגנטים על מנת לקבל מגנטים עמידים למשך שנים ארוכות.
זכרו, מגנטים פולארויד הינם מגנטים זהים למגנטים הרגילים ולכן מדובר במוצר משלים ולא מוצר נפרד שניתן לגבות עליו תשלום נוסף.

 

חברת יו מגנט מספקת שירותי:

מגנטים פולארויד לאירועים
מגנטים פולארויד לחתונה
מגנטים פולארויד לבר מצווה
מגנטים פולארויד לבת מצווה
מגנטים פולארויד לברית
מגנטים פולארויד לבריתה
מגנטים פולארויד לחינה

מגנטים פולארויד

לפרטים והזמנה חייגו עכשיו!

צרו קשר עוד היום עם חברת יו מגנט להצעת מחיר משתלמת במיוחד

08-6432780
מגנטים פולארויד
Call Now Button