מגנטים לחתונה ששווה לתלות על המקרר

עבור מרבית האנשים, חתונה היא האירוע הגדול ביותר בו ייקחו חלק – והזיכרונות ממנה ילוו אותך לאורך כל החיים.
כדי לשמר את הזיכרונות האלו, זוגות מתחתנים נעזרים בצוותי צילום מיוחדים – אך בל נשכח כי הזיכרונות הם גם מנת חלקם של האורחים שלך.
צלם מגנטים מקצועי מוודא שלכל האורחים תהיה מזכרת איכותית ומרגשת מהיום הגדול שלך ובאותו זמן הוא משמש גם כאטרקציה נוספת אשר משדרגת את האירוע בצורה משמעותית.

צוות צילום המגנטים שלך

מובן כי על מנת שצלם המגנטים יוכל למלא את כל אלו עליו להיות מקצועי, מנוסה להשתמש בציוד המתאים.
בניגוד לתמונות אותן מצלם צלם חתונות רגיל, המגנטים מוכנים תוך מספר דקות והאורחים יכולים לקחת חלק מהערב איתם הביתה.
כדי לצלם ולהכין את התמונות באותו הזמן יש להיעזר בצוות מקצועי אשר יספק תמונות שצולמו בדיוק ברגע הנכון, והמודפסות בצורה איכותית על מגנטים מעוצבים.
אנשי הצוות ביו מגנט נבחרים בקפידה לאחר סינון על פי מקצועיות ויחסי אנוש, משום שאנו מאמינים כי שירות מדהים לאורחים הוא חלק בלתי נפרד מעבודת צוות המגנטים, כך שלא חסכנו במשאבים כדי להעמיד לרשותכם את הטוב ביותר:

צלם מגנטים איכותי

כשמדובר במגנטים לחתונה, חובה לוודא כי הצלם אשר יעמוד בראש צוות המגנטים יהיה צלם מקצועי אשר יודע כיצד לתפוס את הרגעים היפים ביותר שאנשים רוצים לשמור לנצח.
צלם מנוסה מכיר את האווירה בחתונות ויודע היכן למקם את עצמו בכל זמן כדי להשיג את התמונות הטובות ביותר מבלי להפלות אף חלק מהאורחים.
בנוסף לכך, הצלם מבין שהוא אטרקציה ויודע כיצד להתנהג עם האורחים כך שכולם יצאו עם חיוך שיוכלו להתגאות בו.

 

מדפסת מקצועית

המדפסת בה ישתמש הצוות היא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על איכות התמונות.
מדפסת איכותית לא רק תוודא כי התמונות לא יימרחו או יאירו בצורה שלילית על האירוע שלך לאחר שייגמר, היא גם עומדת בלחצי ובעומסי העבודה במהלך החתונה ובכך מאיצה את תהליך הנפקת המגנטים.
אולם החשוב ביותר, אנו ביו מגנט משתמשים בהדפסה תרמית, סגנון ההדפסה האיכותי ביותר והתמונות על המגנטים נשמרות במצב חדש מעל לעשר שנים!

 

תוכנת עריכה מקצועית

על מנת לשבור את התבנית המשעממת של התמונות הפשוטות, הטכנולוגיה מאפשרת לנו היום להוסיף אפקטים אשר ישדרגו את המגנטים באופן ניכר.
על מנת להוסיף את הגרפיקה ואת הפילטרים המתאימים יש להיעזר בתוכנת עריכה מקצועית ובתבניות אשר הוכנו מראש ובמיוחד לקראת האירוע שלך, כמו גם בהבנה מקצועית בתחום עריכת הגרפיקה.

 

מה היא העלות של צוות מגנטים לחתונה

העלות של צוות המגנטים משתנה על פי זמן האירוע, מספר האורחים ומאפיינים נוספים של האירוע אשר מצריכים תגבור או שינוי של הצוות הבסיסי.
ישנה גם אופציה של גדלים וסגנונות שונים לדוגמה מגנטים פולארויד שהם מגנטים גדולים יותר ומעוצבים בסגנון מיוחד ושונה.
זו אולי הנקודה לציין כי צלמי מגנטים חובבנים יכולים להיות האופציה הזולה יותר לפעמים, אך חשוב להבין כי צלם לא מקצועי יכול לפגוע בזיכרונות שלך מהאירוע – ובהנאה שלך מן האירוע עצמו.
מעבר לעובדה שצלמים חובבניים נוטים להיות אדיבים פחות לאורחים ולעיתים אף לפגוע בהם שלא בכוונה, במרבית המקרים הצלמים הללו אינם מנוסים מספיק בשביל לצלם את הרגעים הנכונים ובעיקר בזמן חתונה – יש רק ניסיון אחד.
בנוסף לכך, לעיתים קרובות, המחיר המוזל יהיה תוצאה של ציוד זול או לא מקצועי ובכך ייפגע באיכות התוצרים ובקצב חלוקת המגנטים.

 

מתעדים רגעים שאנשים רוצים לזכור

יו מגנט היא חברה מקצועית המספקת שירותי מגנטים לאירועים ולחתונות בכל רחבי הארץ.
אנחנו פועלים מתוך ההבנה שזה הוא היום הגדול שלך ושאין מקום לטעויות.
הצוותים שלנו נבחרים בפינצטה כדי שנוכל להתעלות מעל כל הציפיות שלך ולהפוך לאחת מהאטרקציות האהובות ביותר באירוע.
המומחים שלנו מעמידים לרשותך מגוון רחב של עיצובים מקצועיים, כמו מגנט בעיצוב פולרואיד לדוגמה, אשר נותן אפקט אדיר ומעצים את הזיכרון.
יהיה זה לנו לכבוד לקחת חלק ביום הגדול שלך ולעזור לך להוציא ממנו את המרב.
אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ממש כעת, לספר לנו על האירוע שלך ולקבל את כל המידע הרלוונטי אודות מגנטים לחתונה שמחה במיוחד – ושיהיה במזל!

מחפשים מגנטים לחתונות? חברת יו מגנט מציעה מגנטים איכותיים לחתונה קטנה או גדולה ובעלת המלצות וחוות דעת רבות בתחום המגנטים, בזכות נסיון וידע של שנים אנו מעניקים את המוצר האיכותי והטוב ביותר בתחום החתונות.

מגנטים לחתונה

לפרטים והזמנה חייגו עכשיו!

צרו קשר עוד היום עם חברת יו מגנט להצעת מחיר משתלמת במיוחד

08-6432780
מגנטים לחתונה
Call Now Button