לא משנה אם אתם מחפשים צלם מגנטים לחתונה, צלם מגנטים לבר מצווה, צלם מגנטים לבת מצווה או אפילו לאירוע חברה – דבר אחד משותף לכם: אתם רוצים שהוא יהיה הכי איכותי שיש, שתקבלו תמורה מושלמת למחיר ושבסוף האירוע תישאר לכם מזכרת בלתי נשכחת. 

איך תבטיחו שאכן כך יהיה? איך יודעים איזה צלם כדאי לכם לבחור וכיצד תהיו בטוחים שעשיתם בחירה נכונה? בדיוק לשם כך אנחנו כאן – לעזור לכם בהחלטה קטנה שיש לה משמעות גדולה!

צלם מגנטים - מהו תהליך העבודה?

העבודה המשותפת שלכם ושל צלם המגנטים שבחרתם מורכבת משלושה חלקים עיקריים – לפני האירוע, במהלכו ואחריו:

לפני האירוע: רגע אחרי שאתם מסכמים על מחיר עם צלם מגנטים והבנתם שעומד לפניכם איש הגון ומקצועי עם ניסיון מתאים בתחום, אתם מתאימים עם הצלם את עיצוב המגנט בהתאם לאירוע.

אם אתם זקוקים לשירותי צלם מגטים לחתונה, הרי שעיצוב המסגרת יתאים לרוח האירוע, אם האירוע המדובר הוא בריתה או שאתם צריכים צלם מגנטים לבר מצווה או בת מצווה, הרי שתעדיפו, מן הסתם, שהמסגרת המעוצבת תתאים לקונספט של האירוע המיוחד שלכם.

במהלך האירוע: היום הגדול שלכם הגיע, ותפקידו של צלם המגנטים שבחרתם הוא להגיע יחד עם צוותו בשעה שהגדרתם מראש כדי להתמקם ולערוך צילומים עם המשפחה הקרובה בטרם יגיעו האורחים. אל כל צלם מגנטים מתלווה גם גרפיקאי  שתפקידו הוא להפיק את התמונות היפות שלכם בפועל. במהלך האירוע, הצלם שלכם אמון על צילום תמונות מגוונות – תמונות אווירה, תמונות מהטקס עצמו וכמובן תמונות של המשתתפים באירוע.

כדי להבטיח שאף תמונה לא תתפספס, הצלם יגיע מפעם לפעם ‘לפרוק’ את התמונות מאחורי הקלעים ובינתיים – הגרפיקאי יפיק אותן בפועל, ידפיס אותן ויתלה אותן על הקיר המיוחד, לטובת כל האורחים!

אחרי האירוע: לאחר שהאירוע מסתיים ואתם מאושרים עד הגג, תהיו בטוחים שהמזכרת המיוחדת שלכם נשמרת לנצח! בסיום האירוע, תקבלו מצלם המגנטים דיסק, עליו שמורות כל התמונות.

צלם מגנטים מחיר

לא משנה אם אתם בוחרים מגנטים בהדפסה תרמית או מגנטים בעיצוב פולרואיד – אתם וודאי יודעים ש’שוק’ המגנטים מוצף והתחרות בהתאם.

התחרות הזו טובה, כיוון שהיא מייצרת אנשי מקצוע מחויבים יותר ומקצועיים יותר, אך מצד שני – טווחי המחירים כך “סובלים” מפערים גדולים מאוד. בעוד שיש צלמים שיציעו לכם מחירים אבסורדיים של 2,000 ש”ח ולא תבינו מדוע, אתם יכולים גם למצוא צלם שיהיה מוכן לבוא עבור הרבה הרבה פחות.

כיצד תדעו מה לבחור?
לכן חשוב להבין את טווח המחירים הממוצע והרחב מאוד, הנע בין 400-1,500 ש”ח וחשוד למדי בחלק מהמקרים ולא מובן לנו.

היום המאושר בחייכם, ולא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, חייב להיות הכי טוב שאפשר – אל תתפשרו על צלם מגנטים חובבן או זול, מה שאתם צריכים זה צלם מגנטים מקצועי וכזה שידאג למזכרת מעולה לכל החוגגים וכמובן גם לכם!

איך בוחרים צלם מגנטים?

אחרי שראינו את מנעד המחירים הרחב כשמדובר בצלם מגנטים, נרצה להבין איך בכל זאת בחורים צלם לאירוע שלנו ולא נופלים עם הבחירה הקשה?

– תיק עבודות
חשוב לבקר באתר הבית של הצלם ולעבור על תיק העבודות שלו, דרך צפייה בתמונות נוכל להתרשם מהרמה בה הוא מצלם ולוודא כי אנו מתחברים לסגנון הצילום, חשוב לזכור – לכל צלם יש סגנון משלו וחשוב לוודא שהוא מתאים לנו טרם הבחירה. 

– המלצות וביקורות של לקוחות
בכל אתר של חברת צילום תוכלו למצוא עמודים של המלצות וביקורות, אם לא מצאתם נסו לחפש בגוגל על ידי כתיבה של השם של הצלם\חברה + המלצות לדוגמה “יו מגנט המלצות” היכנסו לאתרי ההמלצות וודאו כי הביקורות וההמלצות שנכתבו אמתיות ומגובות בתמונות ובתאריכי האירוע.

המלצות על הצלמי מגנטים שלנו

לפרטים והזמנה חייגו עכשיו!

צרו קשר עוד היום עם חברת יו מגנט להצעת מחיר משתלמת במיוחד

08-6432780
Call Now Button